طراحی شبکه

 

مقوله طراحی شبکه موضوعی است که برای شرکت ها به دلیل تنوع در ارتباطات و نوع دستگاه هایی که در شبکه وجود دارند نوع چینش ارتباط بین دستگاه ها و میزان مصرف آنها در درون شبکه و خارج از شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است..

 

طراحی شبکه با رایسانت

 

تیم رایسانت با در نظرگیری این مقوله اقدام به برطرف سازی این نیاز با قرار دادن ابزارهای هوشمند و کارآمد در داخل سایت رایسانت و برنامه ی تحت ویندوز رایسانت با دسترسی آسان و ساده سازی شده نموده است.

جزییات مهمترین امر در طراحی شبکه هست. منظور از جزییات این است که شما بتوانید کاملا مسلط بر شبکه ی خود باشید و بتوانید دسترسی ها و محدودیت ها را به صورت دسته بندی شده و جداگانه برای کاربران درون شبکه ی خود تعریف کنید از قبیل محدودیت دسترسی به آدرس سایت های مختلف یا آدرس های داخل شبکه و محدودیت میزان استفاده از اینترنت با درنظر گیری سرعت و حجم استفاده از اینترنت با قابلیت کنترل خودکار توسط روتر یا به صورت ثابت و قابلیت صفر کردن میزان استفاده ی هر کاربر در پنل کاربری شما ایجاد شده است.

در سایت رایسانت با در نظرگیری جزییات و تاثیراتی که هر کدام از این جزییات در شبکه ی شما دارند، برنامه نویسی در حال تعامل و هوشمندی بین سرور سایت رایسانت و دستگاه شما تعریف شده است تا دستگاه شما بدون ایجاد اختلال بتواند تنظیمات و تعاریف شما را بر روی شبکه اعمال کند.

شما با مشاهده فیلم های آموزشی و تماس با پشتیبان های سایت از طریق ایمیل یا چت آنلاین یا از طریق شبکه های اجتماعی می توانید شبکه ی خود را بر اساس نیاز خود در پنل کاربری مخصوص خود در سایت رایسانت طراحی و ثبت کنید در هر مرحله اگر سوال یا مشکلی داشتید تیم رایسانت در کنار شماست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *