درباره ما

_

ما

که

هستیم ؟

رایسانت افتخار دارد از سال ۹۰ در زمینه خدمات کامپیوتر و نصب و پشتیبانی شبکه های میکروتیک و دوربین های تحت شبکه در مراکز تفریحی و اداری و تجاری در حال خدمت رسانی به شما مردم عزیز است.
تیم مدیریتی این مجموعه همواره به صورت پویا و نظام مند در راه توسعه و تعالی طیف خدمات قابل ارائه به مشتریان و امنیت و کاربری آسان دستگاه های شبکه ارائه شده به مشتریان ایفاي نقش نموده و با اتکا به دانش و تجربه نیروي انسانی خود در راستاي تحقق اهدافی چون توسعه ، هوشمند سازي و پیاده سازی فناوري هاي نوین در حوزه شبکه های پیشرفته کامپیوتری گام بر می دارد.

_

آمارهای
ما

250+مشتری راضی
37شاخه
400+پروژه

هدف ما

_

هدف ما سعی در ارائه خدمات و امکانات مورد نیاز شما از تجهیزات شبکه و کامپیوتر به صورت ساده و قابل تغییر در سریعترین زمان ممکن با پشتیبانی سریع و پاسخگو و همچنین تامین امنیت شبکه شما میباشد.
بدیهی است تلاش و سرمایه گذاري در این عرصه گسترده با مشکلات بسیاري همراه بوده است، لیکن شوق دست یابی به اهداف والایی چون کارآفرینی، رضایت مشتری و تحقیقاتی بطور مستقیم وغیرمستقیم مهمترین عامل بوده که فراتر از انگیزه اي اقتصادي مدنظر قرار گرفته است.

_

تیم
مدیریت

متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت.متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت.متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت.متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت متن کامل جهت رزومه و مشخصات مدیریت

طراحی شبکه چیست؟ مانیتورینگ شبکه چه کاربردی دارد؟ امنیت شبکه چه ویژگی هایی دارد؟ راه اندازی شبکه به چه شکل انجام می شود؟ معماری شبکه چیست؟

مهندس آرش برومند زاده

موسس شرکت، مدیر

مشتریان ما

_