طراحی شبکه چیست؟ مانیتورینگ شبکه چه کاربردی دارد؟ امنیت شبکه چه ویژگی هایی دارد؟ راه اندازی شبکه به چه شکل انجام می شود؟ معماری شبکه چیست؟

امنیت شبکه

 

امنیت شبکه اصلی ترین مسئله در راه اندازی شبکه است. شبکه ی شما هر چقدر هم دارای امکانات و پیشرفته باشد اگر قابل نفوذ باشد عملا بدون کاربرد است.

 

امنیت شبکه با رایسانت

 

تیم برنامه نویسی رایسانت این موضوع مهم را از ابتدای کار خود در ارجحیت قرار داده و در برنامه نویسی که بر روی روتر شما از طریق سایت رایسانت انجام می شود، تنظیمات امنیت شبکه ی شما قبل از هر چیزی اعمال می شود.

در برنامه نویسی که در روتر شما انجام می شود تمامی لاگ های امنیتی اعم از ارتباطات ورود به سیستم روتر و دیتاهای غیر مجاز و ورود به شبکه های غیر مجاز شناسایی و از طریق روتر به سرور رایسانت فرستاده می شود و سرور رایسانت به صورت خودکار حفره های امنیتی را شناسایی کرده و مانع ورود هکر ها به شبکه ی شما می شود.

تیم تحقیقاتی رایسانت این لاگ های امنیتی را کنترل کرده و در دیوار آتشین رایسانت این حفره ها را غیر قابل نفوذ می کند و در آپدیت هایی که بر روی روتر شما فرستاده می شود دستگاه روتر شما را برای همیشه از آن نفوذها محافظت می کند.

این آپدیت ها در برنامه نویسی سرور رایسانت اعمال می شود تا همه ی مشترکین رایسانت و همچنین مشترکین جدید نیز در برابر نفوذهای احتمالی محافظت بشوند.
با این توصیف شما می توانید با خیال آسوده به امور خود بپردازید و هیچ گونه نگرانی در برابر نفوذ هکرها و نداشتن امنیت در ارتباطات و حفظ اطلاعات در شبکه ی خود نداشته باشید، رایسانت در کنار شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *